Üçevler Mahallesi Ulupınar Sokak No:12/1 Nilüfer/Bursa

Makine İmalat Endüstrisi

Makine İmalat Endüstrisi

Makina imalat sanayi, sanayi sektörleri içinde yatırım malı üreten temel sektör olup, ülkemizde 1970’li yılların başından itibaren önem kazanmıştır. Bu sektörün diğerlerinden farkı, her aşamada projelendirme, mühendislik ve AR-GE tasarımlarına gerek duyulması ve uygulanmasıdır. Makina imalat sanayii, hemen hemen bütün üretim sektörlerine girdi sağlamakta olup, bu sektörlerin itici gücüdür. Makine ve aksamları, kullanacak sektör ve kullanıcının taleplerine ve ürünün fonksiyonlarına göre tasarım ve proje aşamasından geçer, yeniden planlanır ve üretilir. Şirketimiz bu üretim proseslerinde ve de makinaların kullanımı sonrası doğan yedek parça ihtiyaçları için, distribütörü olduğu markalar ile ciddi bir tedarikçi konumundadır.

Metal işleme, cnc, ağaç işleme, metalurji, maden ve inşaat , medikal ve dental, gıda, tütün, tekstil, kağıt ve karton, teneke içecek, kaynak, boru büküm, tel çekme, ambalaj makina imalatları ana hizmet alanlarımızdır.

AKT Rulman olarak amacımız, ürün sunum yeteneklerimiz ile “Kalite Maliyet Optimizasyonunda”  makina imalat sektörüne mümkün olan en yüksek desteği sağlayabilmektir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: