Üçevler Mahallesi Ulupınar Sokak No:12/1 Nilüfer/Bursa

Savunma Sanayide

Savunma Sanayide

AKT Rulman son 15 yıldır savunma ve havacılık sanayi sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların ana tedarikçisi konumundadır. Proje sahibi firmaların yanı sıra, alt yüklenici firmaların da seri üretim projelerinde kullandığı savunma ve havacılık sanayi rulmanları AKT Rulman tarafından tedarik edilmektedir.

Ülkemizde son yıllarda Savunma Sanayi alanında meydana gelen heyecan verici gelişmeler paralelinde AKT Rulman hizmet kalitesini arttırmak amacı ile AKT Rulman birimimiz faaliyete geçmiştir.

Savunma ve havacılık sanayi projelerinde söz konusu firmalar için tasarımdan seri üretim aşamasına kadar ki savunma sanayi rulman seçimi , hesaplama ve mühendislik , gibi alanlarda tam proje desteğine ek olarak sektörel rulman eğitim ve danışmanlık alanlarında da daha yakından ve hızlı destek vermek üzere taleplerinizi bekliyoruz. İhtiyaç duyulması ve taleplerinize istinaden AKT Rulman olarak profesyonel teknik ekibimiz ile birlikte firmanızı ziyaret edebilir, savunma sanayine yönelik ayrıcalıklı AKT Rulman Savunma çözümlerimizi sunabiliriz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: